Söz dizisinin yeni sezonunda Yavuz’a bir haller olacak! Söz yeni sezon tüyoları şoke edecek!

by dizidetay


Star TV ekranlarında 2 sezondur devam eden Söz dizisi, son döneme damga vuran yapımlardan birisi olma özelliği taşıyor.

Aybüke Pusat’ın canlandırdığı Bahar karakterinin, dizinin 2. sezon finalinde ölerek veda etmesi izleyicileri bir hayli üzmüştü.

Tolga Sarıtaş’ın canlandırdığı Yavuz karakterinin 3. sezonda ne yapacağı merakla bekleniyor.

Yavuz’un yeni bir aşka kalbini açıp açmayacağı belirsizliğini koruyordu. Hatta Hande Erçel ile dizinin 3. sezonunda yeniden buluşma ihtimalleri olduğu söyleniyordu.

Ancak bu söylentileri boşa çıkartacak bir yazı Milliyet Cadde yazarlarından Sina Koloğlu’ndan geldi…

Söz dizisinin yeni sezonu ile ilgili tüyolar veren Koloğlu, izleyicilerin meraklarını daha da artırdı.

İşte 3. sezonunda Söz dizisinde yaşanacaklar:

‘SÖZ’DEN YENİ SEZON TÜYOLARI

‘Söz’ dizisinin sezon finalinde trajik sahneler seyirciyi epey etkiledi. Bahar öldü, bunu biliyordu ve Yavuz’a son isteklerini sıralamıştı.

Bunların içinde ‘kalbini başka sevgilere açması’ ricası da vardı. İzleyicinin yeni sezonda merakla bekleyeceği konulardan biri de bu…

Yavuz, yeniden aşık olacak mı? Hayatına biri girecek mi? Benim duyumlarıma göre, hayır. Böyle bir karakterle karşımıza çıkmayacak. Ama ‘yeni bir kimlikle’ seyirciyle buluşacak.

Senaryo yazarı Ethem Özışık, benzer bir kurguyu ‘Poyraz Karayel’ dizisi için yapmıştı. Başroldeki Poyraz’ın iki yıl nerede olduğunu merak etmiştik. Ve Suriye’de ortaya çıkmıştı, yeni kimliğiyle. Benzer durum Yavuz için de geçerli mi acaba? Bunun da yanıtı, hayır.

SÖZ DİZİSİ BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Ancak yeni kimliğiyle ‘sivil stratejik’ bir görevde olacağı yönünde duyumlar aldım… ‘Söz’ tartışmasız kendi kendini yenileyebilen, hikayeler yaratabilen ve iki saatlik film gibi sunulan, sisteme direnip yüksek izlenme oranı alan ender dizilerden. Peki yeni sezonun ardından final yapar mı? Bana söylenen şu: “Buna seyirci karar verecek”.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap