Squid Game Yeni 2. Sezon Başlama Tarihi Ne Zaman (Netflix)

by dizidetay


Bu içeriğimiz de Squid Game dizisinin 2. sezon başlama tarihinden bahsedeceğiz. Hwang Dong- hyuk tarafından yazılan ve Yönetilen Squid Game dizisi 17 Eylül tarihinde izleyici karşısına çıkmıştır. Dijital bir platform olan Netflix’te yayınlanan Squid Game dizisi kısa sürede büyük ilgi görmüş ve dijital platformlar arasında en çok izlenen diziler arasına girmeyi başarmıştır. Dünyada ses getiren dizilerden biri olan Squid Game dizisinin birinci sezonu büyük ilgi görmüş ve izleyiciler tarafından dizinin ikinci sezon başlama tarihi de merak edilmiştir. Bizlerde bu içeriğimiz de Squid Game dizisinin 2. sezon başlama tarihinden bahsedeceğiz.

Squid Game 2. Sezon Başlama Tarihi

Squid Game 2. Sezonu Ne Zaman BaşlayacakHwang Dong- hyuk tarafından yazılan ve Yönetilen Squid Game dizisi Netflix’te izleyici karşısına çıkmıştır. Bugüne kadar dijital platformlarda yayınlanan tüm dizilerden daha çok izlenen ve dünyada ses getiren Squid Game dizisinin yönetmeni ve yazarı Hwang Dong- hyuk verdiği bir röportajda “İkinci sezon için çok büyük bir baskı, çok fazla talep ve arzu vardı. Sanki bize başka seçenek kalmamıştı” açıklamasını yapmıştır. Hwang Dong- hyuk, dizinin ikinci sezonunun henüz planlama aşamasında olduğunu söylemiş ve 2. sezon için çalışmalara başlamadıklarını belirtmiştir. Bundan dolayı Squid Game dizisinin ikinci sezon tarihi kesin belli değildir.

Squid Game 2. Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

Başrollerini Lee Jung-jae, Park Hae-soo, O Yeong-su, Wi Ha-joon, Jung Ho-yeon, Heo Sung-tae, Anupam Tripathi ve Kim Joo- ryoung’un paylaştığı Squid Game dizisi 17 Eylül tarihinde Netflix’te izleyici karşısına çıkmıştır. Ülkemizde olduğu gibi diğer birçok ülkede de en çok izlenen ve konuşulan diziler arasına giren Squid Game dizisinin 1. sezonu izlenme rekorları kırmıştır. Kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşan dizinin sevenleri tarafından, dizinin ikinci sezonunun başlama tarihi de merak edilmiştir. Ancak dizinin yazarı ve yönetmeni olan Hwang Dong- hyuk, Squid Game dizisinin 2. sezonu için çalışmalara başlamadıklarını söylemiştir.

Squid Game Yeni Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak

Yayınlandığı günden beri büyük ilgi gören ve ses getiren Squid Game dizisinin, yazarlığını ve yönetmenliğini üstlenen Hwang Dong- hyuk, verdiği bir röportajda dizinin ikinci sezonunun henüz planlama aşamasında olduğunu ve 2. sezon için çalışmalara başlamadıklarını söylemiştir. Netflix tarihinin en çok izlenen dizisi olan Squid Game, sadece ülkemizde değil dünyada da büyük ilgi görmüştür. Korece adıyla Ojingeo Geim olan Squid Game dizisinin ikinci sezonu için oldukça istek ve talep vardır. Bizler Squid Game dizisinin yeni sezonunun başlama tarihi belli olduğu zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Squid Game 2. Sezon Tüyoları Tahminleri

Squid Game dizisinin 2. sezonunda yeni bir başlangıç olacağı son sahneden anlaşıldı. Bu kez 456 numaralı oyuncu dizide oyun kurucu olarak bazı şeyleri değiştirecek. Ciddi bir para kazanan ve bunu insanların kurtuluşu borçlarını ödeyebilmesi için zenginlerden alıp fakire veren yeni bir sistemi yeni sezonda izleyeceğiz. Squid Game 1 numaralı oyuncunun başlattığı ve hayattan zevk almak için yaptığı bir oyundu. Daha da gerçekçi olması için bizzat kendisi de yarışlara katılmıştı. Squid Game 2. yeni sezonda son numarada yarışan 456 Gi Hu bu oyunu bitiren oyuncu olacak. İnsanların ölmediği cezalandırılmadığı güzel bir dünya için özel mesajlar içerecek Squid Game 2. sezonda. Squid Game yeni sezon tüyoları ve tahminleri için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Squid Game Yeni 2. Sezon teorileri yorum ve görüşleri

Bu içeriğimiz de Squid Game dizisinin 2. sezon başlama tarihinden ve Squid Game dizisi yeni 2. sezon tüyolarından bahsettik. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Squid Game dizisinin 2. sezonunda görüşmek üzere yorumlarınızı bekliyoruz.

related articles

Yorum Yap