Star TV, Nefes Nefese dizisini ateşe mi atıyor yoksa müthiş bir akıllılık mı yapıyor?

by dizidetay


Televizyon Gazetesi Analiz

Kalbimin Sultanı dizisini bitirme kararı alan Star TV, yeni sezona Ağustos ayı itibariyle start vermiş durumda.

Birçok kanal Eylül’den önce yeni projelerini yayınlamak istemezken, Star TV yeni bir taktik uyguluyor.

Bu yeni taktik başarılı olur mu bilinmez ama Nefes Nefese dizisi tutar ise Çarşamba günleri tam bir ateş çemberi olacak.

Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz’in karşısında bu sefer Nefes Nefese reyting için mücadele edecek.

Eğer Nefes Nefese Ağustos ayında tutar ise, Eylül’den sonra Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz’in durumu tartışma yaratacak.

Bakalım bu hamle Star TV’nin akıllılığı mı yoksa büyük hatası olarak mı kayıtlara geçecek?

Uğur Yücel’in yönetmenliğini yaptığı ve başrolünde oynadığı Nefes Nefese dizisi 1. bölümüyle 1 Ağustos Çarşamba akşamı, yani bu akşam Star TV’de başlıyor.

Aksiyon dolu dizi Nefes Nefese’de Sezen Aksu sürprizi de yaşanacak.

Yönetmenliğini Uğur Yücel’in yaptığı ve rol aldığı, başrolünde Şükrü Özyıldız’la Melisa Şenolsun’un oynadığı ‘Nefes Nefese’de Sezen Aksu sürprizi…

Minik Serçe dizi için ‘Baba’ adlı parçayı hem yazdı hem besteledi hem de söyledi.

Yapımcılığını TMC’nin üstlendiği dizinin diğer oyuncu kadrosunda da önemli isimler var. Ezgi Şenler, Caner Şahin, Gülçin Şantırcıoğlu, Nıx Xhelıau, Şebnem Hassanisoughi, Hülya Duyar, Zeyno Eracar, İpek Ayaz kadroda yer alan isimler.

NEFES NEFESE 1. BÖLÜM FRAGMANI

NEFES NEFESE 1. BÖLÜM KONUSU
Rüya Kıran (Melisa Şenolsun) o sabah Berlin’deki evinden Suriye’ye doğru yola çıktığında ölümü çoktan göze almıştır.

Aynı sabah, “bir daha dönmem,” diyerek ailesini terk eden Yusuf Alacan’ın (Şükrü Özyıldız) altı yıl sonra ilk kez Antakya’ya, baba evine döneceği gündür.

Yine o gün, Yusufların arazisinden Suriye’ye geçmeye çalışan kaçak bir konvoy yakalanmış, Mit görevlisi Selma Çelik (Şebnem Hassanisoughi) Atmaca lakaplı uluslararası büyük bir kaçakçının peşine düşmüştür. O akşam Yusuf ve Rüya’nın yolları Suriye sınırında çakışır.

NEFES NEFESE BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Rüya karşıya geçebilmek için Boran’la (Nik Xhelilaj) buluşmaya, Yusuf ise arazideki sorun yüzünden kaçırılan babasını kurtarmaya gelmiştir. Yusuf’un tetiği çekmesiyle birlikte kıyamet kopar. Boran Yusuf’un babasını, Yusuf ise babasına karşılık Rüya’yı rehin alır. İkisinin de bilmediği, konvoyun sahibi Atmaca lakaplı uluslararası kaçakçının, Berlin’de çok sevilen bir lokantacı olan Rüya’nın babası Ayaz Kıran (Uğur Yücel) olduğudur.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap