Star ve Fox TV’nin yaz dizileri, bu yazı alıp götürürse şaşırmayın!

by dizidetay


Yaz dizileri heyecanı başladı. Ancak kanallar yaz sezonunda geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi çok fazla dizi yayınlamayacak.

Yakında ekrana gelmesi beklenen ve tanıtımları dönen diziler arasında Star TV’nin iki dizisi ve Fox’un bir dizisi yer alıyor. Görünen o ki bu iki kanalın uzun süredir konuşulan dizileri, yaz dönemine de damgasını vuracak.

Sezon boyunca Star TV’nin Ufak Tefek Cinayetler, İstanbullu Gelin, Fazilet Hanım ve Kızları gibi dizileri çok konuşuldu ve gündeme damgasını vurdu.

Aynı şekilde Fox’un da Kadın ve Yasak Elma dizileri hep gündemde kaldı. Dolayısıyla dizi konusunda sezonun en şanslı sayılabilecek kanalları oldular.

Yaz sezonunda da aynı şansın devam edeceği düşünülüyor.

Vatan Gazetesi’nden Oya Doğan, Fox ve Star’ın yaz dizilerini ele aldığı yazısında şu bilgileri veriyor:

“4N1K gençleri ekrana çekecektir

Star TV, Kalbimin Sultanı’nı başlattı. Merakla beklenen dizisi Erkenci Kuş ise salı akşamı başlayacak. Gold Film’in yapımcılığını, Çağrı Bayrak’ın yönetmenliğini, Meriç Acemi’nin proje tasarımını, Ayşe Kutlu’nun senaristliğini üstlendiği dizide; Demet Özdemir, Can Yaman, Özlem Tokaslan, Cihan Ercan, Öznur Serçeler, Berat Yenilmez, Birand Tunca, Sevcan Yaşar, Ali Yağcı, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Sibel Şişman ve Tuan Tunalı rol alıyor.

Dizi; reklam ajansında işe başlamak zorunda kalan Sanem ve reklam ajansı sahibi olan babasının koltuğuna geçen Can’ın arasındaki engellerle dolu tutkulu aşk hikayesini anlatıyor.

Fox TV, uzun süredir 4N1K için hazırlanıyor. Fabrika Yapım’ın yapımcılığını, Ferhat Ergün’ün senaryosunu, Murat Onbul’un yönetmenliğini üstlendiği dizide; Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Burak Yörük, Sina Özer, Cihan Şimşek, Cemrehan Karakaş, Bülent Alkış, Zeynep Özder, Emir Benderlioğlu, Beyti Engin, Aybanu Aykut, Hakan Haksun, Firuzan Aydın, Tuğçe Kıltaç ve Meral Asıltürk rol alıyor.

Kitabı çok satanlar listesinden düşmeyen, iki filmi yapılan 4N1K’nın dizisi de gençlerin ilgisini çekecektir. Dizi; kızlar dünyasından uzak Yaprak’ın Barış’ın hayatına girmesiyle kızlar dünyasına doğru çıktığı keşfi anlatıyor.”

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap