Üç Kız Kardeş 1.Bölüm 2. Fragmanı

by dizidetay


Üç Kız Kardeş 1.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Üç Kız Kardeş dizisinin ilk bölümü 22 Şubat Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya ve Almila Ada gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Üç Kız Kardeş bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: https://dizidetay.com/n2oui

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenesini kazanacak olan Üç Kız Kardeş adlı yeni dizi, birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesini ekrana getirecek.

Süreç Film’in yapımını üstlendiği, İclal Aydın’ın satış rekorlar kıran, aynı isimli romanından uyarlanan yeni dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün otururken, senaryosunu Betül Yağsağan kaleme alıyor.

related articles

Yorum Yap