Ufak Tefek Cinayetler dizinin sinir bozan Taylan’ı rakip kanalda güldürecek!

by dizidetay


17 Kasım 1978 Adana doğumlu olan oyuncu, Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde okudu. Akademi İstanbul’da eğitim aldı.

2002 yılında Koçum Benim dizisinde Aslan karakteriyle oyunculuk hayatına başlayan Aktuğ, Kavak Yelleri dizisinde Metin Kaygısız olarak ünlendi. Aramızda Kalsın dizisinde Mahir olarak sevilen oyuncu, Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Taylan karakterine hayat vermektedir.

Star TV’de yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler’in oyuncusu, Fox TV’de Tolga Çevik’in programına konuk oldu.

Tolga Çevik’in ‘Arkadaşım’ olarak sahneye çıktığı, eğlenceli programı Tolghsow’a bu hafta Ferit Aktuğ konuk olacak. Aktuğ’un cebinde getirdiği sürpriz hediyesi izleyenleri kahkahaya boğarken, Aktuğ çocukken itfaiyeci olmak istediğini de ilk kez Tolghsow’da açıklayacak.

Çevik ile Aktuğ’un kebapçı oyunu izleyenleri kahkahaya boğarken, ikilinin birlikte yapacağı Hint dansı programa damgasını vuracak.

80 GÜNDE DÜNYA TURU

UFAK TEFEK CİNAYETLER VİDEOLARI İÇİN TIKLAYIN

Tolghsow’un ikinci perdesinde Tolga Çevik ‘Mr. Fogg’, Sarp Bozkurt ise onun uşağı ‘Paspartu’ olarak ekrana gelecek. İkilinin 80 günde dünyayı gezme macerasında başlarına gelmedik kalmayacak…

25 Film’in yapımcılığını üstlendiği, Gizemli Yönetmen Fırat Parlak, Minik Müzisyen Özer Atik ve Sarp Bozkurt’un da yer aldığı merakla beklenen Tolghsow’un altıncı bölümü 4 Ağustos Cumartesi akşamı saat 23.30’da FOX’ta.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap