Ufak Tefek Cinayetler’de Aslıhan Gürbüz’ün neden topuklu ayakkabı giymediği ortaya çıktı!

by dizidetay


Aslıhan Gürbüz’e kadın seyircilerin en çok sorduğu soru Milano tatilinde yanıt buldu!

Medyatava ÖzelStar’ın fenomen dizisi Ufak Tefek Cinayetler’in Merve’si Aslıhan Gürbüz, sezon finalinin ardından kısa bir tatil kaçamağı yaptı.

Güzel oyuncu soluğu İtalya’nın Milano şehrinde aldı. Menajeri Rezzan Çankır’ın da eşlik ettiği Gürbüz, şehirde hızlı bir turistik gezi yaptı. Gürbüz’e Ufak Tefek Cinayetler’in kadın seyircileri son dönemde en çok dizide neden hep topuksuz ayakkabı giydiğini soruyordu. Bu sorunun yanıtı Milano tatilinde cevap buldu. Daha önce bel fıtığı ameliyatı geçiren ünlü oyuncunun, son dönemde de dizindeki menisküs rahatsızlığıyla mücadele ettiği ve bu yüzden de topuklu ayakkabılara veda ettiği öğrenildi.

Aslıhan Gürbüz, turistik gezi sırasında rahat yürümek için Milano’da showroom’u olan Rue Snob markasının sahibi Bengü Kıralp’ın kendisi için tasarladığı özel ayakkabıları giydi. Milano’da cemiyet hayatının gözde isimlerinin tercih ettiği ürünlere imza atan Bengü Kıralp, ünlü oyuncu için ayağı rahatsız etmeyen topuklu tasarım hazırladı.(medyatava/Birsen Altuntaş)

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap