Yargı dizisi iki haftalık aradan sonra kafa karıştırmaya geliyor!

by dizidetay


İki haftalığına ekranlardan uzak kalan ‘Yargı’ geri dönüyor… Dizinin merakla beklenen yeni bölümünden ikinci tanıtım izleyici ile buluştu… Kanal D’nin, Ay Yapım imzalı dizisi Yargı’nın yeni bölümünü heyecanla bekleyen geniş bir izleyici grubu bulunuyor. İki haftalık aradan sonra Yargı yeni bölümde de yine milyonları ekran başına toplayacak.

Heyecanla beklenen yeni bölümünden yayınlanan tanıtımda Ceylin’in cezaevine girdiği anlar izleyenleri derinden etkilerken Gül’ün kızı için Ilgaz’dan yardım istemesi duygusal dakikalara sebep oluyor. Yekta, Ceylin’in cezasını çekmesi için elinden geleni yapacağının sinyallerini verirken Seda’nın Yekta’ya sarf ettiği sözler kafaları karıştırıyor. Tanıtıma Ilgaz ile Ceylin’in kavuşması damga vuruyor.

Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu ‘Yargı’nın kadrosunda önemli isimler bir araya geldi.

Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in başrolünde yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda şu isimler yer alıyor: “Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Ayşenil Şamlıoğlu, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Arda Anarat, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Onur Durmaz, Nergis Öztürk, Nilgün Türksever, Başak Gümülcinelioğlu, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş.”

Yargı yeni bölümleri ile her Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap