Yasak Elma dizisinde Talat Bulut bilmecesi devam ediyor! Dizide yer alacak mı almayacak mı?

by dizidetay


Talat Bulut, yaşadıklarını troll saldırısı olarak görüyor!

Yasak Elma dizisinin başrol oyuncusu Talat Bulut’un sette kostüm asistanı genç kızı taciz ettiği idiası bir süredir gündemden düşmüyor..

Konu yargıya taşındı ve herkes yargı kararını beklemeye koyuldu.

Tabii ki bu süreçte olan dizinin imajına oldu…

Yasak Elma dizisi sezon finali yaparak yaz arası vermişti.

Dizinin yeni sezonunda Talat Bulut’un yer almayacağı söyleniyordu. Ancak yapımcıdan Bulut’a henüz tebliğ yapılmadı da ortaya çıktı.

Bu olaylardan sonra birçok yapımcı ve yönetme ortak bildiriyle tacizci isimlere filmlerde yer vermeyecekleri açıklaması yapmıştı.

Talat Bulut ise işsiz kalmaktan korkmuyor.

YASAK ELMA DİZİSİ BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Vatan gazetesinin haberine göre taciz iddialarıyla gündemde olan Talat Bulut, “İşsiz kalırım diye endişem yok. Yargıyı bekleyelim. B planımız da C planımız da hazır” dedi.

Atatürk Havalimanı’nda görüntülenen Talat Bulut, yaşadıklarını troll saldırısı olarak değerlendirip, “Trollerin zararını çekiyorum, onların işi” dedi.

“YAPIMCIMIN BANA TEBLİĞ ETTİĞİ BİR ŞEY YOK”

Yapımcı ve yönetmenlerin “Tacizci isimlere filmlerde yer vermeyeceğiz” açıklamasıyla ilgili de şunları söyledi: “Ben ne olduğunu biliyorum, yakında herkes görecek. O yapımcıları tanımıyorum. Ayrıca işsiz kalırım diye niye endişe duyayım. Yapımcımın bana tebliğ ettiği bir şey yok. Yargıyı bekleyelim. B planımız da C planımız da var.”

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap