Yasak Elma’da şok gelişme! Talat Bulut yerine kim düşünülüyor?

by dizidetay


Televizyongazetesi/Analiz
Fox Tv ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisi, sezon finalinden sonra taciz skandalıyla gündeme gelmişti.

Halit rolünde oynayan Ünlü oyuncu Talat Bulut’un, 19 yaşında sette çalışan bir asistanı taciz ettiği iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü.

Med Yapım’ın sahibi Fatih Aksoy, bu olay sonrasında dava açılması durumunda Talat Bulut ile çalışamayacakları ile ilgili bir açıklama yapmıştı.

Ancak adli tatilin de araya girmesiyle birlikte bir sonuç alınamadı. Adli tatil 31 Ağustos’ta bitiyor. Savcının kararına göre yeni bir oyuncu arayışına girileceği şeklinde açıklamalar yapılmıştı.

Yeni sezon çekimlerine ise kısa bir süre sonra başlanacak. Ağustos sonu olarak ifade ediliyor.

Eylül ayında dizinin ekranda olması bekleniyor. Bu süre içerisinde yeni sezon çekimlerinde Talat Bulut’un olup olmayacağı, merak konusu oldu.

Pek çok haberde Talat Bulut’un kadrodan çıkarıldığı ile ilgili haberler yapıldı. Son olarak Hürriyet Gazetesi’nden Cengiz Semercioğlu, şimdiye kadar bir türlü aydınlanamayan konuya ilişkin kaleme aldığı yazıda durum daha iyi anlaşıldı. Semerioğlu, “Talat Bulut’un yerine çoktan oyuncu arayışına girdiler bile… Hatta resmi teklif götürdükleri oyuncuları bile biliyorum” açıklamasını yapmıştı.

Med Yapım’dan resmi olarak bir açıklama yapılmasa da Talat Bulut’un yeni sezonda olmayacağı ve çoktan yeni bir oyuncu arayışına girildiği anlaşılıyor.

YASAK ELMA TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

Konu sosyal medyada da konuşulmaya devam ediyor. Yapılan yorumlarda ve pek çok mecrada Talat Bulut’un yerine Serhan Yavaş’ın düşünüldüğü şeklindeki kulis dedikodularına yer veriliyor.

Serhan Yavaş gerçekten Talat Bulut yerine mi düşünülüyor henüz net bir bilgi yok ama izleyiciler yeni oyuncuyu pek de Halit karakterine yakıştıramıyor.

İşte sosyal medyada konuyla ilgili yazılanlar:

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap