Yasak Elma’daki taciz iddiasının ardından Talat Bulut’tan troll saldırısı açıklaması geldi!

by dizidetay


Başrollerinde Talat Bulut, Şevval Sam ve Eda Ece gibi ünlü isimlerin yer aldığı Fox TV’de yayınlanan ‘Yasak Elma’ dizisinin setinde Bulut’un kostüm asistanı Özge Ş.’yi taciz ettiği iddiaları sonrası olayın yankıları sürüyor.

Gelişmelerin ardından Talat Bulut’un kendisi, set arkadaşları ve avukatı olay hakkında görüşlerini bildirmişti. Son olarak ise aralarında Ahu Öztürk, Kenan Tekeş, Seren Yüce ve Tolga Karaçelik gibi isimlerin olduğu 56 yapımcı ve yönetmen Bulut’a film ve dizilerinde yer vermeyeceklerini bildirdi.

”SESSİZ KALMAYALIM”: Dizi setinde 62 yaşındaki Bulut tarafından taciz edildiğini öne süren Özge Ş. olay hakkında yaptığı ilk açıklamada, “Arkadaşlarımız tacize maruz kaldığı zaman, korkup susuyorlar. ‘Karşımızdaki oyuncu, hukuki yollara başvursak da onalar lehine kararlar verilir’ diyorlar. ‘Oyuncular ünlü olduğu için iftira atmakla suçlanırız’ diye düşünüyorlar. Ama ben bunu dile getirdikten sonra Talat Bulut’la daha önceden sorun yaşayan başka kadınlarla da tanışmış oldum, onlar da korktukları için sustuklarını söylediler. Karşımızdaki oyuncu olabilir ama bundan sonra kimsenin susmasını istemiyorum. Kadın olduğumuz için bunların başımıza gelmesine sessiz kalmayalım” ifadelerini kullandı.

”ŞAŞKINLIKLA İZLİYORUM”: İddiaları yalanlayan Bulut şu sözlerle yanıt verdi: “Son bir kaç gündür hakkımda çıkan asılsız iddiaları şaşkınlıkla izliyorum. Gerçekle hiçbir alakası olmayan bu ithamlar beni ve ailemi çok üzdü. Bu gerçek dışı iddiayı ortaya atan ilgili kişi ve bilip bilmeden karalayıcı yorum yapıp hakaret eden herkes hakkında yargı yoluna başvuracağımı kamuoyunun bilgisine sunarım”

Atatürk Havalimanı’nda görüntülenen Talat Bulut, yaşadıklarını troll saldırısı olarak değerlendirip, “Trollerin zararını çekiyorum, onların işi” dedi.

Vatan’ın haberine göre; Yapımcı ve yönetmenlerin “Tacizci isimlere filmlerde yer vermeyeceğiz” açıklamasıyla ilgili de şunları söyledi: “Ben ne olduğunu biliyorum, yakında herkes görecek. O yapımcıları tanımıyorum. Ayrıca işsiz kalırım diye niye endişe duyayım. Yapımcımın bana tebliğ ettiği bir şey yok. Yargıyı bekleyelim. B planımız da C planımız da var.”

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap