Zafer Ergin’in röntgenini çekseler Arka Sokaklar çıkacak!

by dizidetay


Dile kolay tam 12 sezon boyunca ekranda olan Kanal D’nin sevilen dizisi Arka Sokaklar, yaz arasından sonra 13. sezonla ekrana gelmeye devam edecek.

Dizide Rıza Babası’nı oynayan Zafer Ergin, bu uzun yolculukla ilgili görüşlerini Milliyet Gazetesi’nden Sercan Kısmet’e anlattı ve bakın dizi için neler söyledi:

‘Röntgenim ‘Arka Sokaklar’ çıkar’

– 12 sezon oldu. Projenin başarısının sırrı nedir sizce?

Toplumla beraber el ele olmanın sonucu… Dizimizde sıcaklık var. Hayatta olan şeyleri, ekrana taşıyoruz. Senaryoda herkesin dilini kullanıyoruz. İnsanlardan ‘Topluma ders veriyorsunuz’ gibi mesajlar alıyorum. Onun için başlamadık ama insanlara pozitif düşünceyi anlatmak, bir eğitmen olarak işime geliyor. Çok beğendiğim başka diziler var ama üç bölümde bitebiliyor. Bazen bütün güzelliklerin bir araya gelmesi proje için yetmiyor.

– İlk bölüme başlarken, yıllarca devam edeceğini düşündünüz mü?

Hiçbirimiz bu şartlar altında, böyle devam edeceğini düşünmemiştik. Ama Türker Bey (İnanoğlu), “150 bölüm yapacağım” demişti. O dönem, ‘150 bölüm olan dizi var mı?’ diye düşündüm. Ekip olarak, “Yapabiliriz” diyerek, hırsla başladık. Elektriğimiz tuttu, seyirciye de yansıdı ve yıllarca devam etti.

ARKA SOKAKLAR TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

– Hafta içi her gün öğle saatlerinde ekrana gelen eski bölümleri de izleniyor. Ne düşünüyorsunuz?

Ben de röntgen çektirmeye kalksam, ‘Arka Sokaklar’ çıkacak. (Gülüyor)

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

related articles

Yorum Yap